اخبار برند اکتیو

آموزش ثبت نام در سایت اکتیو | چگونه یک حساب کاربری بسازیم؟

آموزش ثبت نام در سایت اکتیو

سلام دوست عزیز. در این مقاله قصد داریم تا شما را با چگونگی ثبت نام در سایت اکتیو آشنا کنیم. قدم به قدم با هم می‌ریم تا یک حساب کاربری در سایت اکتیو بسازیم.

برای استفاده و بهره مندی از خدمات سایت اکتیو، شما بایستی که یک حساب کاربری مختص خود داشته باشید. شما می توانید با استفاده از شما موبایل خود در سایت ثبت نام انجام دهید.

شما می توانید با دیدن فیلم زیر و یا عکس هایی که در این مقاله آورده شده است، نحوه ثبت یک حساب کاربری از 0 تا 100 آن را ببینید و برای خود یک حساب کاربری اختصاصی بسازید.

قدم اول

پس از ورود به سایت اکتیو، اگر با استفاده از تلفن همراه خود وارد شده اید، روی دکمه حساب کاربری در پایین سمت چپ صفحه و اگر با استفاده از سیستم رایانه وارد شده اید روی دکمه عضویت، واقع در بالا سمت چپ صفحه نمایش ضربه بزنید.

آموزش ثبت نام در سایت اکتیو
قدم دوم

در صفحه ای که برایتان ظاهر می‌شود؛ بر روی دکمه ثبت نام ضربه بزنید. (چنانچه قبلاً حساب کاربری ساخته اید، با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور خود و ضربه زدن بر روی دکمه ورود وارد حساب کاربری شوید)

آموزش ثبت نام در سایت اکتیوقدم سوم

در این قسمت اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و در حفظ و نگهداری عبارت رمز عبور خود دقت فرمایید. سپس روی دکمه ثبت نام ضربه بزنید تا کد تأیید به شماره موبایل شما ارسال گردد.

آموزش ثبت نام در سایت اکتیوقدم چهارم

پس از دریافت کد تأیید، آن را در قسمت کد تأیید وارد نمایید و سپس روی دکمه ثبت کد تأیید ضربه بزنید.

آموزش ثبت نام در سایت اکتیو

حساب کاربری شما با موفقیت ثبت شد. سپاس از شما که تا این مرحله گام به گام با ما همراه بودیدتا با ثبت نام خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات سایت اکتیو یاری رسانید.

شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به لینک آموزش فرآیند خرید، نحوه چگونگی خرید از سایت اکتیو را ملاحظه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =