سبک پوشش

استایل دخترانه | پیشنهادهای جذابی برای استایل اسپورت دخترانه

تغییر سبک زندگی تاثیر مستقیمی در سبک لباس پوشیدن افراد دارد؛ به‌عنوان مثال وقتی شما بیشتر به مهمانی‌های مختلف و مجالس رسمی می‌روید، سبک لباس مجلسی را نیز انتخاب می‌کنید. اما اگر فعالیت‌های روزانه شما بیش از رفتن به مهمانی‌های شیک باشد، قطعا سبک انتخابی شما، سبک‌های راحت‌تری مانند استایل اسپورت خواهد بود.

سبک اسپرت نه‌تنها در فعالیت‌های روزانه کاربرد زیادی دارد، بلکه برای فعالیت‌های ورزشی، پاساژ گردی، محل کار، پیاده‌روی و فعالیت‌هایی از این قبیل نیز استفاده می‌شود. به دلیل اهمیت استفاده درست از سبک‌های اسپرت بود که تصمیم به نوشتن این مقاله گرفتیم.

در این مقاله پیشنهادات جالب، ریز و البته مهمی را در‌رابطه‌با استایل دخترانه اسپورت به شما ارائه می‌دهیم. اگر دوست دارید در همه حال خوش‌پوش به نظر برسید، پیشنهاد می‌دهیم نکات گفته‌شده در این مطلب را به خاطر بسپارید.

استایل دخترانه | پیشنهادهای جذابی برای استایل اسپورت دخترانه

نگاه خود را به استایل دخترانه تغییر دهید

بعضی از خانم‌ها تصور می‌کنند فقط کفش‌های پاشنه‌بلند با شلوارهای جین جذب یا شاید هم شلوارهای پارچه‌ای رسمی به همراه مانتو‌های رسمی و عروسکی، مناسب استایل دخترانه است. در این‌باره باید بگوییم، این استایل‌ها در جای خود جذاب هستند اما بهتر است انتخاب‌های قدیمی و یکنواخت را در همان زمان قدیم بگذاریم و با دیدی نو، استایل اسپورت جذابی برای خود خلق کنیم.

همیشه به خاطر داشته باشید که استایل‌های اسپرت هم می‌توانند به‌عنوان استایل‌های دخترانه استفاده شوند بدون اینکه ساده یا ازمدافتاده به نظر برسند؛ بنابراین ما امکان آن را داریم که در عین شیک و جذاب بودن، استایلی راحت و اسپرت نیز داشته باشیم.

برای تغییر نگرش به استایل دخترانه کافی است مطالبی را که در ادامه گفته می‌شود، رعایت کنید. بدین منظور برای ایجاد تغییر اساسی در استایل خود نظر شما را به ادامه این مطلب جلب می‌کنیم.

استفاده از کفش‌های اسپرت، اما جذاب در استایل دخترانه!

شاید برایتان جالب باشد که کفش نقش مهمی در داشتن استایل دخترانه جذاب ایفا می‌کند. ما کفش‌های اسپرت زیادی داریم که نه تنها استایل شما را می‌سازند، بلکه نشان‌دهنده شخصیت شماست.

اگر شخصیت شما کمی شیطنت دارد، اگر جذابیت شما از درونتان نشات می گیرد، اگر فردی ورزشکار هستید، مادر، دختر یا در هر جایگاهی که هستید، آن را با انتخاب کفش درست و مناسب نشان دهید.

درواقع شما با انتخاب کفش مناسب ذهن طرف مقابلتان را به سمت و سوقی هدایت می‌کنید که می‌خواهید؛ از‌این‌رو انتخاب کفش اسپرت را برای داشتن استایل اسپورت شیک و دخترانه دست‌کم نگیرید.

با مشاهده صفحه مربوط به دسته‌بندی کفش، می‌توانید متناسب با خواسته و سلیقه خود خریداری نمایید.

پیشنهاد جذاب اکتیو برای کفش اسپرت دخترانهکفش اسپرت را با شلوارهای ورزشی شیک ست کنید

ست کردن کفش اسپرت با شلوار مناسب آن، جذابیت پاهای شما را دوچندان می‌کند. به عنوان نمونه ست کفش اسپرت با شلوار جذب ورزشی که بالای قوزک پا قرار بگیرد، استایل جذابی را به شما خواهد بخشید.

ترکیب رنگی کفش را در جذابیت استایل اسپرت دست‌کم نگیرید!

امروزه کفش‌های اسپرت و روشن به رنگ سفید و روشن مد شده است. بدین ترتیب اگر فرض کنیم انتخاب شما کفش اسپرت سفید است، ست آن با شلوار ورزشی شیک مشکی که خطی سفید در کنار آن وجود دارد، هارمونی خاصی را ایجاد می‌کند.

در نظر داشته باشید جز طرح لباس‌ها، رنگ‌ها نیز در استایل دخترانه نقش پررنگی را ایفا می‌کند؛ چراکه استایلی که پیشتر بدان اشاره کردیم، کاملا اسپرت است اما نکته‌ای که آن را دخترانه جلوه می‌دهد انتخاب رنگ دخترانه است. بدین گونه شما با لباس‌های راحت نیز امکان داشتن استایل اسپورت و شیک را دارید.

از طرح‌های مختلف شلوارهای اسپرت استفاده کنید

شلوار راسته پارچه‌ای، شلوارهای مام استایل، شلوارهای ورزشی، شلوارهای گت‌دار و مواردی از این قبیل، تماما در رده شلوارهای اسپرت قرار می‌گیرند.

برای داشتن استایل اسپرت جذاب‌تر پیشنهاد می‌دهیم شلوارهای اسپرت را با توجه به شخصیت خود انتخاب کنید. بگذارید شخصیتتان با پوشش ظاهریتان هم‌خوانی داشته باشد. این گزینه در جذابیت بیشتر استایل‌های اسپرت تاثیر شگفتی خواهد داشت.

استایل اسپرت جذاب در فصل سرد سال

با نزدیک شدن به فصل سرد سال، نیاز به پوشیدن لباس‌های گرم‌تر داریم. از این رو ممکن است علاقه به داشتن استایل اسپورت زمستانه داشته باشید؛ در این صورت پوشیدن بافت شیک طوسی یا کاپشن کوتاه اسپرت با شلوار جین جذب سرمه‌ای به همراه جوراب و کتونی‌های طوسی یا خاکستری ست مناسبی در زیر هوای سرد زمستان خواهد بود. با چنین استایلی، خود را برای شروع یک روز پرچالش و پر از فعالیت‌های بدنی آماده کرده اید.

پیشنهادهای جذاب استایل دخترانهاکسسوری‌ها، جذابیت استایل اسپورت را چند برابر می‌کند

اکسسوری‌ها کیف‌هایی با ابعاد بزرگ و کوچک، گردنبند، انگشتر، پابند، انواع شال و مواردی نظیر آنها هستند. در کل نقش اکسسوری ایجاد جذابیت بیشتر و جلب نگاه‌هاست؛ از‌این‌رو پیشنهاد می‌دهیم برای داشتن جذاب‌ترین استایل دخترانه اسپرت از اکسسوری‌های جذاب غافل نشوید.

بهتر است هنگام انتخاب اکسسوری‌ها، به هارمونی رنگ استایل خود توجه کنید. به عنوان نمونه اگر استایل شما مونوکروم است، از اکسسوری‌هایی با رنگ‌های جیغ استفاده کنید. این موضوع شما را بیشتر به چشم می‌آورد.

بهتر است برای داشتن استایل دخترانه بی‌نقص، اکسسوری‌ها را با توجه به زیبایی‌های اندام خود در نظر بگیرید. به عنوان نمونه اگر گردنی کشیده دارید، آن را با گوشواره‌های زیبا بیشتر نمایان کنید.

اکسسوری‌ها نه‌تنها به زیبایی‌های اندام جلوه بیشتری می‌دهند؛ بلکه با استفاده درست از آنها، عیب‌های اندام را نیز می‌توانیم بپوشانیم؛ به‌عنوان نمونه اگر گردن شما کمی کوتاه است، گردنبند کشیده بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

فراموش نکنید که استایل اسپورت شامل تمامی لباس‌ها و اکسسوری‌های شما می‌شود؛ از‌این‌رو برای جذاب‌تر شدن، بهتر است به تمام نکات گفته‌شده دقت کنید.

نکته دیگری که گفتن آن در این قسمت خالی از لطف نیست، مربوط به انتخاب کیف مناسب است. جدا از اینکه کیف شما باید مطابق با استایلتان انتخاب شود، باید با اندام شما نیز مطابقت داشته باشد؛ از‌این‌رو پیشنهاد می‌دهیم اگر قد کوتاهی دارید یا اندام شما پر است، استفاده از کیف‌های بزرگ را به عنوان اکسسوری فراموش کنید. در عوض از کیف‌های مینیمال شیک بهره ببرید.

 

ست مانتو کتی با شلوار جین

استایل اسپورت یا استایل کلاسیک! کدام‌یک جذاب‌تر است؟ درواقع از نظر جذابیت تفاوتی در بین استایل‌ها وجود ندارد؛ چراکه هر کدام در جای خود جذابیت منحصر‌به‌فرد خود را دارند. اما تلفیق این دو استایل، ایده‍‍‍‍‌ای نو خواهد بود.

کت‌های کوتاه دخترانه از ترند‌های مهم و جذاب امسال هستند. این کت‌ها اگر با شلوار جین مام استایل و کتونی‌های زیبا همراه شوند، استایل اسپورت و زیبایی را ایجاد می‌کنند. اگر چه ممکن است کت‌های دخترانه کلاسیک به نظر برسد، اما ست کردن آن با موارد گفته‌شده سبک اسپرت زیبایی را به شما می‌بخشد.

پیشنهادهای جذاب شلوار دخترانهسخن آخر

پیشنهادات استایل اسپورت دخترانه ما را در این مقاله فراموش نکنید؛ چراکه شیک بودن در رعایت همین نکات ریز است. بدین ترتیب نگاه خود را به استایل اسپرت تغییر دهید و باور داشته باشید که در کنار شیک بودن، راحتی را نیز تجربه خواهید کرد.

همانطور که در این مقاله خواندید برای داشتن استایلی زیبا باید به هارمونی رنگ، جنس و سبک دقیق لباس دقت بیشتری داشته باشید. فراموش نکنید که منش مناسب جذابیت استایل اسپرت شما را دو چندان می‌کند.

برگرفته از

15 روش داشتن استایل اسپرت دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *