قوانین و مقررات

کلیه قوانین و مقررات و محصولات و خدمات ارائه شده در این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

استفاده شما از این وب سایت اینترنتی و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

    خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

    کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

    پرداخت وجه فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت بانک پارسیان (کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شوند) انجام می گیرد.

    مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمایید و این سایت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست. سفارشات مراکز استان و شهرستان ها بوسیله پست سفارشی و تیپاکس ارسال خواهد شد. شهرهایی که خدمات تیپاکس ندارند، با روشهای دیگر حمل و کالا به دست آنها خواهد رسید. هزینه حمل به عهده خریدار می باشد.

    مدت زمان تحویل کالا برای مراکز استانها میانگین کمتر از ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد. مدت زمان تحویل کالا برای شهرستانها میانگین کمتر از ۷۲ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد. با توجه به ارسال سفارشات از طریق سرویس پست و یا شرکتهای حمل و نقل، امکان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملکرد شرکت پست و شرکتهای حمل و نقل وجود دارد که این از عهده تعهدات فروشگاه اینترنتی خارج است.

تا اطلاع ثانوی به علت رعایت موارد بهداشتی تعویض و مرجوع انجام نمی شود.

لطفاً قبل از هر اقدامی با واحد فروش آنلاین اکتیو تماس حاصل نمایید.

تلفن پشتیبانی: 9893134259592+

989398022288+

  • در صورت مطابقـت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایـز، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد بدون بوی بدن و عطر، کاملا مـطابق بـسته ارسالی، تا 7 روز با همـاهنگی امور مشـتریان، برگشت کالا امکان پذیر می باشد.
  • از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد فروش آنلاین جداً خودداری نمایید.
  • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌ بندی شود.
  • از پاره و مخدوش کردن جعبه یا بسته محصول خودداری نمایید.
  • فاکتور را همراه کالا ارسال نمایید.
  • در ایام فروش فوق العاده امکان تعویض و بازگشت کالا وجود ندارد.
  • محصولاتی که دارای درصد تخفیف 50 و بالاتر هستند شامل مرجوع و تعویض نخواهند بود.